forex trading logo

Galeria

 

 

Sprzed lat...

 

Ulotka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I PŁYWACKIE MISTRZOSTWA

OŚRODKÓW I SZKÓŁ SPECJALNYCH w Warszawie

podległych Biuru Edukacji

 

W dniu 16 maja 2011 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz na ul. Potockiej 1 w Warszawie, pomiędzy godziną 13.00- 15.00, odbyły się I Pływackie Mistrzostwa Ośrodków i Szkół Specjalnych.

Mistrzostwa uświetnił swoją obecnością Poseł na sejm RP, prezes Polskiego Związku Pływackiego pan Zbigniew Pacelt, który udekorował  zdobywców I, II i III miejsca medalami, wręczał statuetki i dyplomy.

Ufundował  również 3 puchary dla najlepszych –pływackich – placówek, 3 albumy o tematyce pływackiej oraz drobne nagrody pocieszenia.

W turnieju wzięło udział 9 placówek:

1) MOS 1,  ul. Rzymowskiego

2) MOS 3,  ul. Trakt Lubelski

3) MOS 4,  ul. Reymonta

4) MOS 5, ul. Rynek Nowego Miasta

5) MOS 7, ul. Ossowska

6) MOS 8, ul. Podmokła

7) MOW 2, ul. Strażacka

8) MOW 4, ul. Dolna

9) ZSS 107, ul. Dembińskiego

 

Łącznie przybyło 55 zawodników.

 

Dla obiektywności zawody odbywały się z podziałem na grupy

*tradycyjnego – chłopcy , dziewczęta

oraz

* podziału na grupy wiekowe

- do 13 lat

- pow. 13 -  16 lat

- pow. 16 – 19 lat

 

Osoby nagrodzone:

Grupa wiekowa do lat 13:

 

Dziewczyny                                                          Chłopcy

1) Daria Madejsza    ZSS 107      ( I miejsce)       1) Damian Bogusz        MOS 5

2) Dominika Fik        ZSS107        (II miejsce)       2) Kamil Kosiorek         MOS 5

3) Agnieszka Szykut      MOS 8   (III miejsce)       3)   Tomasz Marciniak   MOS 8

 

Grupa wiekowa   pow. 13  - 16

 

Dziewczyny                                                                Chłopcy

1) Małgorzata Dołęgowska MOS 5    ( I miejsce)    1) Damian Gradowski MOS 7

2) Martyna Ostrowska ZSS107        (II miejsce)     2)  Jakub Grzesiak MOS 8

3) Katrzyna Dzido MOS 8                (III miejsce)    3)   Cezary Malarczyk MOS 7

Grupa wiekowa   pow. 16  - 19

 

Dziewczyny                                                                Chłopcy

1) Barbara Nalepka   MOS 1    ( I miejsce)      1) Andrzej Magda           MOW 4

2) Karolina Klim         MOW 2    (II miejsce)     2)  Mateusz Paraniak       MOW 4

3) Anna Orłowska     MOW 2     (III miejsce)    3)   Kamil Kruszewski      MOW 4


 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010 - Specjalny Ośrodek Wychowawczy
ul. Rynek Nowego Miasta 4 00- 229 Warszawa
tel/ fax (022) 831-50-33
e-mail: sow@sow.waw.pl
administrator: artur@luzuj.com
luzuj.com