forex trading logo

Galeria

 

 

Sprzed lat...

 

Ulotka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koncert „To właśnie My”,

24 października o godz. 17 w Teatrze Dramatycznym im. Gustawa Holoubka w Warszawie miało miejsce niezapomniane wydarzenie – uczniowie warszawskich szkół i placówek specjalnych wystąpili w koncercie „To właśnie My”, organizowanym w czasie Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej przez Prezydent m.st. Warszawy Hannę Gronkiewicz – Waltz. Reprezentował ją Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Włodzimierz Paszyński. Patronat honorowy nad całą uroczystością objęła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.


 

W roli konferansjera wystąpił Michał Olszański, który przywitał uroczyście zgromadzonych gości. Byli to przede wszystkim rodzice, dyrektorzy i nauczyciele dzieci a także przedstawiciele środowisk na co dzień wspierających szkoły specjalne.

W spektaklu tym czynny udział wzięły wychowanki naszego Ośrodka – Weronika Markiewicz, Kamila Dąbrowska, Małgorzata Dołęgowska, Dominika Klukowska i Aleksandra Klukowska.

Spektakl oparty był na odwiecznym motywie podróży, tym razem wiodła nas ona po najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych zakątkach Polski, od Beskidów aż po Żelazową Wolę.

Na zakończenie wieczoru wystąpił gość specjalny - Ewa Błaszczyk - po czym nastąpiły uroczyste podziękowania. Przemawiał Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Włodzimierz Paszyński, który bardzo wzruszony odniósł się do rangi wydarzenia, jakim miał być tego wieczoru , po raz pierwszy od dawna, spektakl Teatru Telewizji na żywo. Wyraził nadzieję, że niedługo również koncert, w którym mieliśmy radość uczestniczyć będzie transmitowany.

Mamy nadzieję, że wszyscy goście powrócili do domów głęboko wzruszeni..

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010 - Specjalny Ośrodek Wychowawczy
ul. Rynek Nowego Miasta 4 00- 229 Warszawa
tel/ fax (022) 831-50-33
e-mail: sow@sow.waw.pl
administrator: artur@luzuj.com
luzuj.com