forex trading logo

Galeria

 

 

Sprzed lat...

 

Ulotka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Święto Ulicy Pieszej

17 czerwca obchodziliśmy Święto Ulicy Pieszej! Jest to coroczna impreza sąsiedzka, na której możemy spotkać naszych sąsiadów, nauczycieli, przyjaciół, kolegów! To wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszego dorobku!

Odwiedziło nas bardzo wielu przyjaciół ośrodka: policjanci, nauczyciele i dyrektorzy,koledzy i koleżanki z innych placówek oraz nasi kochani, wyrozumiali sąsiedzi! Bardzo dziękujemy za przybycie i już dziś zapraszamy wszystkich za rok! Podczas imprezy mieliśmy możliwość złożyć podziękowania Panu Zenkowi za czas, który nam poświęca. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

W tym roku na festyn na ulicy Pieszej odbyły się występy taneczne i sąsiedzki konkurs, Pani Krysia zarapowała o swoich wychowankach, Pani Aneta zmusiła wszystkich do ćwiczenia aerobiku a Pan Andrzej uczył jak robić zwierzaki z baloników. Wystąpiła grupa śpiewaków Pani Joli a II piętro pokazało ile pięknych przedmiotów stworzyliśmy w tym roku na zajęciach plastycznych. Na koniec grupa cyrkowa uczyła elementów żonglerki. Wszyscy bawiliśmy się bardzo dobrze!


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010 - Specjalny Ośrodek Wychowawczy
ul. Rynek Nowego Miasta 4 00- 229 Warszawa
tel/ fax (022) 831-50-33
e-mail: sow@sow.waw.pl
administrator: artur@luzuj.com
luzuj.com