forex trading logo

Galeria

 

 

Sprzed lat...

 

Ulotka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specjalny Ośrodek Wychowawczy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

15 stycznia byliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wzięliśmy udział w 11 biegu Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy. Daliśmy radę i przebiegliśmy 5 km , oczywiście od początku września się do tego biegu przygotowywaliśmy. Pani Aneta dawała nam niezły trening :) Było super i mamy nadzieję , że za rok znowu się uda. 


 
... bal karnawałowy

W tym roku bal karnawałowy odbył się  16 stycznia . Tradycyjnie wybieraliśmy króla i królową balu. Tym razem zwyciężyły, aż dwie pary. Jedna w kategorii szaleństwo karnawałowe druga w kategorii Top Model. Gratulujemy Roksanie , Adrianowi, Werze oraz Krystianowi :) Podczas balu nie zabrakło konkursów i nagród, których było bardzo dużo :) Myślę , że wszyscy bawili się wyśmienicie :) 


 
Wigilia 2016


 
18 lat

Nasi wychowankowie na naszych oczach nam dorastają i osiągają pełnoletność z czego bardzo się cieszymy i życzymy im dużo szczęścia, radości i zdrowia. :) Ostatnio aż trzy osoby powitały dorosłość Weronika , Natalia i Marcin. Były torty, fajerwerki i wspólna zabawa. No i oczywiście naszych nowych dorosłych nie ominęło 18 pasów :) 


 
Gazetka 11.2016

NOWY NUMER GAZETKI !!!

 
Dzień Edukacji Narodowej


 
PASOWNIE

Wreszcie przyszedł ten moment, aby do grona naszych domowników przyjąć nowych wychowanków. Kandydaci musieli się zmierzyć z wachlarzem rozmaitych konkurencji i tylko ich pomyślne przejście gwarantowało wstąpienie w szeregi naszej społeczności. Śpiewy, gry zręcznościowe, zabawy logiczne, praca w grupie, układanki - to tylko nieliczne z konkurencji, w których startowała młodzież. Nad wszystkim czuwał Pan Dyrektor, Pani Jola  i Tomek – z ramienia starszych wychowanków. Wszystko przebiegło pomyślnie i każdy z kandydatów został pasowany na wychowanka SOW.


 
CENTRUM NAUKI KOPERNIK

W połowie października mieliśmy okazję po raz kolejny odwiedzić Centrum Nauki Kopernik. To niesamowite, że nauka może być zabawna, ciekawa i zaskakująca. Mówiące roboty, skoki ciśnień i temperatury, zmiany chemiczne – tego wszystkiego mogliśmy doświadczyć na własnej skórze. Jeśli jeszcze nigdy tam nie byliście to musicie odwiedzić to miejsce !! Polecamy !!


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010 - Specjalny Ośrodek Wychowawczy
ul. Rynek Nowego Miasta 4 00- 229 Warszawa
tel/ fax (022) 831-50-33
e-mail: sow@sow.waw.pl
administrator: artur@luzuj.com
luzuj.com